Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odehrané turnaje

Sezona 2017/2018

V sobotu 23. září jsme se zúčasnili prvního letošního turnaje přípravek v Letohradě. A i když stále bojujeme s nedostatkem dětí sešlo se nám nakonec 14 hráčů. Naši malí svěřenci, i přes nepřízeň počasí, velice překvapili. Celý tým byl sehraný a velmi dobře spolu kluci komunikovali. Skvěle se začlenili i nováčci. První zápas jsme sice prohráli, ale proti domácímu týmu Bílých je výsledek 1:4 krásný a kluky jen povzbudil k dalšímu snažení. Následující dva zápasy jsme vyhrály (6:0,4:1). Poslední dva zápasy se na klucích už podepsala únava, déšť a zima, navíc nás čekali silnější soupeři, ale i přes nepřízeň okolností, neztratili kluci nadšení ze hry. Velice je podpořili i fanoušci, kteří celou dobu poctivě fandili a ničili si své hlasivky na povzbuzování svých ratolestí. Celý turnaj byl velmi vydařený a doufám, že zápal pro hru a soudržnost týmu nám vydrží po celou sezonu. 

 

Poprvé i minipřípravky, Svitavy 30.9.

V krásném areálu stadionu ve Svitavách a za krásného počasí jsme bojovali jako lvi, ale nestačilo to. Soupeři nás přehrávali, přesto odjíždíme spokojeni. Vyzkoušeli jsme si nového golmana Jakuba Stodůlku a vedlo se mu nesmírně dobře, mnoho toho i zachránil. Naším nejlepším hráčem byl snad čtyřletý Jarda Vogl, ale i ostatní se blýskli a nadšení jim rozhodně nechybělo. O většinu branek se postaral Jirka Vogl, škoda, že Štěpán Rouha neproměnil trestné střílení, mohl se také zapsat mezi střelce.  Bohužel většina hráčů kategorie přípravka nemohla z důvodů návštěv prarodičů nebo pozdních rodičovských dovolenek a tak jsme celý turnaj odehráli s mikropřípravkou.  Alespoň máme na příští týden náskok v rozehranosti. Hrdinně bojovali i další Filip Záliš, Matěj Hruška a Adam Hroch.

 

A poprvé i mikropřípravky, Heřmanův Městec, 8.10.2017

 

V neděli 8.10. jsme, po krátkém hledání místa určení, dorazili na hokejbalové hřiště uprostřed krásné přírody. Ježkárna v Heřmanově Městci přivítala naše nejmenší mikropřípravkáře deštivým počasím, které se nakonec umoudřilo a chvílemi vysvitlo i sluníčko. I přes nepřízeň počasí první zápas s přehledem vyhráli 6:1 proti Přeloučským Jestřábům. Další dva soupeři ve skupině nám dali šanci jen remizovat. I tak jsme se do dalším bojů postoupili z krásného druhého místa. Oba následující zápasy kluci s přehledem vyhráli 2:0 proti bílým Ježkům a 2:1 proti Modrým Autosklo-HAK. Velkou oporou celého týmu se stal nejstarší nasazený Jirka Vogl, jako nejlepší obránce se opět blýskl náš nejmladší hráč Jára Vogl. Poděkovat musíme ale celému týmu. Všichni do hry dávají, jak veškeré své síly, tak i srdce. Díky patří i rodičům, kteří poctivě fandili, a pořadatelům za možnost se turnaje zúčastnit.