Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mikropřípravka zaválela

Poslední turnaj v Heřmanově Městci byl pro nás vcelku úspěšný. Ač tam odjelo jen 5 borců (Mňuk, Hejna, Rouha, Vogl Jirka a poprvé i jeho maličký bratr Jarda. Bojovali jako lvi a dokonce i dvakrát vyhráli. A to ještě borci jako Řezníček, Záliš, Rejchrt K. a Tomek z různých důvodů nemohli.

Další podrobnosti přidá trenér Havlíček.

 

Po příjezdu panovala dobrá nálada a kluci se těšili na sérii zápasů. Jako první soupeř nás čekal rým HBC JTEKT Svítkov Stars Pce, které jsme po úmorném boji porazili 4:2. Druhým soupeřem byly opět Pardubice ale tým HBC Autosklo-HAK - "bílý tým". Zápas byl do konce vyrovnaný, ale posléze se v naší brance objevil míček a tak zápas skončil 3:2 pro Pardubice. Naši hráči však neztráceli naději a i přes jejich malý počet se prosadili v třetím zápase. Naším třetím soupeřem byl domácí tým Ježci H.Městec - "bílý tým", které jsme bez jakéhokoliv zaváhání porazili 5:0. To pozvedlo sebevědomí našich kluků a zabojovali i dalším zápase. Ten byl dost vyrovnaný, soupeřem byli HC Jestřábi Přelouč - "zelený tým". Ke konci utkání byl stále stav 0:0, avšak Jestřábi v posledních minutách rozhodli jediným, a to vítězným gólem utkání. A tak konečný stav byl 1:0 pro Jestřábi. 

Tímto článkem chci poděkovat našim střelcům - Šimonu Hejnovi, Štěpánu Rouhovi a Jirkovi  Voglovi. Nicméně gratulace patří i zbylým hráčům - bojovníkovi Martinu Mňukovi a našemu benjamínkovi Járovi Voglovi. A také obrovské poděkování patří všem rodičům, kteří naše kluky dopravili a hlasitě podpořili. 

Trenér Milan Havlíček.