Jdi na obsah Jdi na menu
 


2.liga mužů, sezona 2017/2018

Tak naši muži začali novou sezonu. Pravda po loňském veleúspěchu bude od nás každý očekávat jen obhajobu, ale v podzimní části budeme střídat hokejbal s již začínajícím hokejem. jak nám to půjde sladit ukáže až čas.

První zápas na opočenském betonu byl zároveň posledním asi do začátku dubna, neboť vše je již připraveno pro zaledování. další domácí zápasy budeme hrát o sobotách na plastu v Hradci Králové většinou od 16 hodin.

HBC Rangers Opočno vs. HC Jestřábi Přelouč B 11:5

Opočno vstoupilo do nové sezony úspěšně vítězstvím nad přeloučskými Jestřáby. „Po sezoně, kterou nejde nazvat jinak, než úspěšnou jsme vstoupili do nového ročníku 2. Ligy utkáním s Přeloučí. Po přípravě, kterou měl každý hráč individuální, jsem byl sám zvědavý, co nám utkání přinese. No co si budeme povídat, soupeř na rozehrání dobrý. Kdyby si nepřivezli do branky výborného Dvořku, nevím, kde by se skóre zastavilo. Náš výkon ale nebyl zdaleka ideální. Hráčům se moc do bránění nechtělo a tak i hosté si s chutí zastříleli. Co bychom dělali, kdyby bylo vše hned perfektní. Mile mne překvapil výkon Řeháka a Dudadíka. Hlavně na Pepovi byl znát páteční poctivý přístup. Letošní ročník, co se do kvality týče, bude určitě hodně zajímavý, a proto to důležité nás teprve čeká. Už příští utkání v Chlumci nám může hodně napovědět, jak je na tom naše výkonnost na prahu tohoto ročníku,“ zhodnotil zápas Karol Kania.