Jdi na obsah Jdi na menu
 


2.liga, muži - hodnocení sezony

Protože jako vedoucí mužstva mám všechny zápisy, mohu provést základní statistiku letošní sezony 2016/2017.

Sice jsme si stanovili před začátkem sezony konkrétní cíl a tím bylo vyhrát 2.ligu. Tomu jsme bohužel v podzimní části moc naproti nešli. jezdilo nás na zápasy poměrně málo. Proto jsme se rozhodli na jaro sehnat další hráče, což se podařilo a jarní část již byla naší spanilou jízdou za titulem.

Po skončení základní části v níž jsme odehráli 18 zápasů jsme obsadili s přehledem 2.místo. Skóre 95:54 (2.nejlepší útok a 2.nejlepší obrana), 13 x jsme vyhráli v normální hrací době, 2 x v prodloužení a jen 3 x prohra.

V play off jsme nejdříve hladce přejeli Bandity 3:0 , v semifinále bojovné Ježky 3:1 a ve finále celkem překvapivě snadno nadupané Autosklo také poměrem zápasů 3:1. Skóre 49:19. Nejlepšími střelci týmu v play off byli Hudeček, Hajník, Řehák a Škoda.

Co vše se skrývá za tak famózními výkony a výsledky :

1. především kvalitní brankáři, celkem se vystřídali 4 a všichni byli oporou. 12 zápasů odchytal nestárnoucí Ponke, 10 (většinu však v play off) Biegl, 5 Mráček, 3 Mičian.

2. Spolehlivá obrana, ani jednou nechyběl též nestárnoucí Malík, dále Hetfleiš, Dostál, Jedlička, Mlateček, Franc a na play off navíc neskutečný Škoda

3. Produktivní útoky, zvláště 1 lajna Hajník,Kania,Hudeček byla k neuhlídání. Ale i další útoky se skvěle prosazovali a motali hlavy soupeřům: Dudadík, Řehák, Petr, Srpek, Junek, Kozák, Rail, Steklík, Dominik Kania, Tovtík, Hlavnička

4. Silný týmový duch, skvělá parta a obrovské sebevědomí i za nepříznivého stavu.

5. Oba trenéři, zkušený Karol Kania na hřišti a hecíř a výborný znalec hry Honza Šejnoha na lavičce.

Já , jako vedoucí mužstva jsem měl většinou jen milou povinnost podepsat po utkání zápis a přijmout gratulaci k výbornému výkonu a vítězství.

Škoda, že se nepodařila závěrečná tečka v podobě vítězství v play off o 1.ligu. Věřím, že by se sehnali i sponzoři pro tuto náročnou soutěž.

Takže příští sezona obhajoba titulu !!! Zatím nikdo z hráčů nekončí, takže tým by měl být opět silný.